Курс побудований в формі марафону.
Тут ми працюємо в команді, ти не будеш боятись помилитись, задати питання, адже за кожен твій крок ти отримаєш додаткові бали.

В формі гри ти освоїш різні фішки в Web-дизайні, навчишся створювати дизайн сайту, кнопки, прототипи, структуру сайту, підбирати шрифти, кольори, зрозумієш, що таке юзабіліті.


Курс
Web Design: Basic. 12+
На кожному занятті тебе чекає незабутня пригода, ти поринеш у світ красивого, естетичного, творчого процесу створення дизайну. Заняття буде складатись з теорії і практики.

Ми разом вивчимо графічний редактор Figma, ти отримаєш круті навички. В результаті курсу в тебе буде готовий власний дизайн-проект.
До 10-ти людей
або
грн / 5 міс.
1800
9000
Ви готові поринути
у захопливий світ дизайну?
грн
21 заняття, 42 години
OFFLINE КУРС
До 10-ти людей
або
грн / 5 міс.
1440
7200
Ви готові поринути
у захопливий світ дизайну?
грн
21 заняття, 42 години
ONLINE КУРС
Як проходить навчання:
Інноваційний підхід до колективного навчання, де все залежить від вашої активності. Максимальне залучення до процесу навчання та максимальна увага ментора.
Воркшопи
КРОК
Повна свобода думок та свобода передачі інформації.
Ведіть діалог з ментором, одногрупниками та знайдіть нових друзів у спільноті ДЖУН.
Комунікація
Усі випускники ДЖУН. academy, після здачі фінального проекту та іспиту - отримують сертифікат про закінчення нашої академії.
Сертифікація
01
КРОК
02
КРОК
03
Багатство — це не скупчення матеріальних цінностей. Це вміння витрачати менше, ніж заробляєш, вміння відкладати і вкладати. Ви не розбагатієте, поки не засвоїте це.
Дейв Ремсі
Програма курсу
На цьому воркшопі ми дізнаємось про перші сайти, напрямки в Web-дизайні :
Скевоморфізм
Плоский дизайн (Flat)
Material design (Google)
Fluent Design (Microsoft)
IBM Design Language
Основи композиції.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про закон близькості об'єктів. Ми з вами навчимось розрізняти ритм, статику і динаміку. Будемо вміти правильно розставляти об'єкти, зрозуміємо, що таке візуальна ієрархія. Розберемося з поняттями форма і контр форма, перспектива і простір.

Золотий перетин.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь що таке ідеальні пропорції, золотий перетин, числа Фібоначчі, ми детально розберемо правило третин, і займемось пошуком та підбором ідеальних пропорцій.

Світло, побудова тіней.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про побудову тіней, звідки і як падає світло, де тінь, напівтінь, блік для правильної побудови об'єкту в 3D вимірі. І все це спробуємо на проктиці.

На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про класифікацію шрифтів та область їх застосування, параметри шрифтів, заголовки, підзаголовки, абзаци, текст, шрифтові пари. Де ті шрифти шукати і скачувати.

Основи типографіки.
Іконки.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про розробку іконок, спрощення об'єктів, стилі іконок. Де шукати і як підбирати іконки.
Кольори.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про роботу з колірним колом, психофізіологію кольору в дизайні, і як колір впливає на людину, її сприйняття. Покажемо лайфхаки і інструменти по підбору колірних схем.

Етапи розробки.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про етапи розробки сайту, пошук потрібного котенту, натхнення, пошук ідей.
Принципи побудови інтерфейсів.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про принципи побудови інтерфейсів. Що таке візуальна ієрархія сайту? Закон близькості. Розстановка пріорітетів та акцентів на сторінках. F- и Z- патерни.
Прототипування.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про види та підходи до прототипування.

Скетчінг. Варфреймінг. Інтерактивне прототипування.
Огляд основних інструментів Figma: 1 частина.
Історія та тренди в Web-дизайні.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про інтерфейс і основні налаштування Figma. Фрейм і сітка. Базові фігури. Інструмент перо, вчимося працювати з кривими Безьє. Групування і упорядкування шарів.
Огляд основних інструментів Figma: 2 частина.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про робота з контентом. Boolean Groups і Маски. Вирівнювання і відступи. Auto Layout. Робота з кольором і різними типами заливки. Ефекти. Як поділитися проектом Figma?
Створення головного екрану.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про те, які основні елементи головного екрану, що таке навігація, футер, хедер, кнопка, заклик до дії.
Створення лендінгу.
Захист проекту.
Ментор курсу
6+ років досвіду в сфері дизайну
4 роки - в рекламно-сувенірній компанії Леовіль. Де здобула колосальний досвід в створенні дизайну продуктів для клієнтів.
Співпрацювала з FEST, Супер магніт, різноманітними готелями, салонами краси, лікарнями, кавярнями та ресторанами України.

Випускали власну продукцію для сувенірного ринку України, Польщі, Італії. Також займалась створенням сайтів для пологового будинку, онлайн школи англійської мови, редизайн сайту косметичної компанії, кав'ярень різноманітних лендінгів та корпоративних сайтів.
UI/UX designer

Марія Захарова
Питання та відповіді

Чи допомагатиме мені викладач з розв'язанням практичних задач: даватиме поради, дивитиметься скріншоти, пояснюватиме те, що я не зрозумів?
Так. Викладач завжди на зв'язку, аби спрямувати студента й за потреби виправити його. Він проводить навчання, спираючись на свій досвід, та наводить приклади з власної практики. Викладач не рухається далі за програмою, поки студенти не опанують матеріал на потрібному рівні.
Скільки годин на тиждень мені доведеться приділяти навчанню?
Все залежить тільки від вас. В середньому наші студенти займаються від 3 до 5 годин на тиждень.
Чи діють якісь програми розстрочки?
Так, ви можете купити курс в розстрочку і спланувати свій бюджет, розбивши всю суму на дрібні щомісячні платежі.
Реєстрація на курс
Залиш свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з тобою найближчим часом
Залишити заявку
Залиш свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з тобою найближчим часом
Оплата курсу
Залиш свої контактні дані і перейди до оплати