В даному курсі ми вивчимо дуже цікаву мову програмування, JavaScript. Дізнаємось що таке JavaScript, його історію, сферу використання, вивчимо синтаксис, цикли, функції та об'єкти. Розберемо основні алгоритми.

Курс
JavaScript: Basic (12+)
Як проходить навчання:
Інноваційний підхід до колективного навчання, де все залежить від вашої активності. Максимальне залучення до процесу навчання та максимальна увага ментора.
Воркшопи
КРОК
Повна свобода думок та свобода передачі інформації.
Ведіть діалог з ментором, одногрупниками та знайдіть нових друзів у спільноті ДЖУН.
Комунікація
Усі випускники ДЖУН. academy, після здачі фінального проекту та іспиту - отримують сертифікат про закінчення нашої академії.
Сертифікація
01
КРОК
02
КРОК
03
Багатство — це не скупчення матеріальних цінностей. Це вміння витрачати менше, ніж заробляєш, вміння відкладати і вкладати. Ви не розбагатієте, поки не засвоїте це.
Дейв Ремсі
Програма курсу
Знайомство з Javascript (4 год)
Дізнаємось, що таке Javascript та для чого його використовують. Розглянемо структуру Javascript-програми, поговоримо про браузери та консоль розробника. Розглянемо такі теми, як пам*ять, кодування та системи числення, а також вивчимо деякі основні алгоритми програмування.

Типи даних і змінні (4 год)
Числа та оператори, змінні, стрічки, булеві значення, Undefined і null. Умови і цикли. Основні мовні конструкції.

Функції (6 год)

Базова будова функції. Виклик функції. Передача аргументів у функцію та повернення значення з функції. Виклик функції у якості значення. Ранній вихід з функції. Спрощення коду за допомогою функцій

Масиви (6 год)
Поговоримо про те, навіщо потрібні масиви, створимо масив і спробуємо достукатись до його елементів. Створимо і змінимо елементи масиву та на практиці вивчимо різні методи роботи з масивами. Дізнаємось, чому вони нам так потрібні.

Що це? Навіщо ми їх будемо використовувати. Створення об'єктів, доступ до значень всередині об'єкта, додавання елементів об'єкта. Що корисного можна робити з об'єктами – все це дізнаємось шляхом використання на практиці.

Об'єкти (8 год)

Теми з розділу Advanced (4 год)

Розглянемо теми, які входять до розділу Advanced і допоможуть вам справитись з виконанням проєтку DOM, setTimeout, setInterval, реакція на дії користувача.

Ментор курсу
Працює зі стеком. React.js/Next.js, Node.js.

Досвід роботи у сфері IT більше 5 років.

Співпрацював з компаніями SoftBistro, RexSoft, Palma, як Frontend/Full-stack Developer.
HTML/CSS , JavaScript, Full-Stack розробник
Олекса Сарнацький
Питання та відповіді