Налаштування середовища розробки. Підготовка до роботи.
Дізнаємось, як працює інтернет, основні принципи роботи WEB. Налаштуємо середовище для подальшого кодування та познайомимось з основною термінологією девелопера. Напишемо першу міні-програму (HTML page).
HTML, знайомство з тегами. Що це і навіщо?
Знайомимось і вчимося комп'ютерній мові. Вивчаємо основні HTML-теги і відразу їх застосовуємо на практиці. За допомогою HTML вчимось створювати вкладені структури Web-сторінки.
Вивчаємо основні стилі і способи їх використання. Знайомимось з трьома методами підключення стилів на сторінку. Розбираємо практично селектори, звичайні властивості стилів. Знайомимось з поняттями контейнерів, блочних елементів, вивчаємо розміри, маргіни і падінги, бордери.
Позиціонування. Форма. Псевдокласи і псевдоелементи. Комбінації селекторів.
Покажемо деякі трюки, за допомогою яких, можна зробити багато цікавого на сторінці. Вивчаємо, що таке вага селекторів. Дізнаємось, що таке каскадність і як відбувається взаємодія стилів між собою.
Вчимось будувати складні конструкції, багато практики та повторення набутих знань шляхом використання їх у своєму коді.
Advanced позиціювання та багато практики.
Меню сайту. Резинова та адаптивна верстка.
Побудуємо меню сайту та красиво його оформимо.Навчимось робити багаторівневе випадаюче горизонтальне та вертикальне меню та випадаючі списки. Резиновий і адаптивний сайт, яка різниця? Практика резинової і адаптивної верстки на парі. Дізнаємось, що таке медіа-запит. Познайомимось з фреймворком Bootstrap.
Дізнаємось, що таке Javascript, для чого його використовують. Розглянемо структуру Javascrip-програми, поговоримо про браузери та консоль розробника. Розглянемо такі теми, як пам'ять, кодування та системи числення, а також вивчимо деякі основні алгоритми програмування.
Числа та оператори, змінні, стрічки, булеві значення, Undefined і null. Умови і цикли. Основні мовні конструкції.
Базова будова функції. Виклик функції. Передача аргументів у функцію та повернення значення з функції. Виклик функції у якості значення. Ранній вихід з функції. Спрощення коду за допомогою функцій.
Поговоримо про те, навіщо потрібні масиви, створимо масив і спробуємо достукатись до його елементів. Створимо і змінимо елементи масиву та на практиці вивчимо різні методи роботи з масивами і таким чином дізнаємось, чому вони нам так потрібні.
Що це? Навіщо ми їх будемо використовувати. Створення об'єктів, доступ до значень всередині об'єкта, додавання елементів об'єкта. Що корисного можна робити з об'єктами – все це дізнаємось шляхом використання на практиці.
Деякі теми з розділу Advanced.
Розглянемо теми, які входять до розділу Advanced і допоможуть вам справитись з виконанням проетку DOM, setTimeout, setInterval, реакція на дії користувача.