Курс для дітей та підлітків, побудований в формі марафону.
Тут ми працюємо в команді, ти не будеш боятись помилитись, задати питання, адже за кожен твій крок ти отримаєш додаткові бали.
В формі гри ти освоїш основи графічного дизайну, навчишся робити лого, підбирати шрифти, кольори. Зрозумієш, що таке лейбли і де вони беруться.
На кожному занятті тебе чекає незабутня пригода, ти поринеш у світ красивого, естетичного, творчого процесу створення дизайну. Заняття буде складатись з теорії і практики.

В результаті курсу в тебе буде готовий власний проект.
Курс
Графічний дизайн (12+)
Як проходить навчання:
Інноваційний підхід до колективного навчання, де все залежить від вашої активності. Максимальне залучення до процесу навчання та максимальна увага ментора.
Воркшопи
КРОК
Повна свобода думок та свобода передачі інформації.
Ведіть діалог з ментором, одногрупниками та знайдіть нових друзів у спільноті ДЖУН.
Комунікація
Усі випускники ДЖУН. academy, після здачі фінального проекту та іспиту - отримують сертифікат про закінчення нашої академії.
Сертифікація
01
КРОК
02
КРОК
03
Багатство — це не скупчення матеріальних цінностей. Це вміння витрачати менше, ніж заробляєш, вміння відкладати і вкладати. Ви не розбагатієте, поки не засвоїте це.
Дейв Ремсі
Програма курсу
1. Історія і тренди
графічного дизайну

На цьому воркшопі ви дізнаєтесь, звідки взявся дизайн і з чим його їдять) Ми поринемо в світ історії дизайну, вивчимо популярні стилі в дизайні, зрозуміємо хто задає тренди і де шукати натхнення.

2. Скетчінг
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь техніки та інструменти для скечінгу, та оволодієте технікою швидкої замальовки ідей.

3. Золотий перетин
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь що таке ідеальні пропорції, золотий перетин, числа Фібоначчі, ми детально розберемо правило третин, і займемось пошуком та підбором ідеальних пропорцій.

4-5. Композиція, світло, побудова тіней
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про закон близькості об'єктів. Ми з вами навчимось розрізняти ритм, статику і динаміку. Розберемося з поняттями форма і контр форма, перспектива і простір, а також ви дізнаєтесь про побудову тіней, звідки і як падає світло, де тінь, напівтінь, блік.

6. Основи типографіки
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про класифікацію шрифтів та область їх застосування, параметри шрифтів, заголовки, підзаголовки, абзаци, текст, шрифтові пари. Де ті шрифти шукати і скачувати.

7-8. Знаки та стилізація об'єктів
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про розробку знаків, спрощення об'єктів, доведення об'єкта до знаку, зберігання впізнаваності, ідивідуальність, а також що таке стилізація об'єктів, підбір стилю згідно задачі, та як це все втілити в життя.

9. Кольори
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про роботу з колірним колом, психофізіологію кольору в дизайні, і як колір впливає на людину, її сприйняття. Покажемо лайфхаки і інструменти по підбору колірних схем.

10. Основні правила оформлення робіт
11. Знайомство і можливості програми Аdobe Рhotoshop.

12-13 Робота з шарами та інструменти виділення.

14-16. Колірна корекція, робота з текстом. mock-up

17 Робоче середовище Аdobe illustrator. Основні операції з документом
18 Створення простих об'єктів і їх трансформація
19-20 Маніпулювання об'єктами, шари, маски та текст

21-25 Проєктна робота та захист проєктів
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про нюанси в оформленні робіт, які є відступи і критерії щоб ваша робота виглядала фантастично і ніде не було нюансів.

На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про один з найвідоміших графічних редакторів. Навчитесь створювати та правильно зберігати файли. Ми розглянемо основні панелі інструментів і функції та відмінності між растровим і векторним зображенням.

На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про те, що таке шари, як їх створювати та як з ними працювати, а також навчитесь декільком крутим фішкам.
А ще - дізнаєтесь про призначення різних інструментів виділення, та налаштування параметрів.
Дії з виділеною областю: переміщення, дублювання, масштабування, поворот, спотворення виділеної області.

На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про основні елементи вікна Adobe Illustrator CS. Палітри. Головне меню. Контекстні меню. Робота з документами. Створення, збереження, відкриття документа.
Шаблони документів.

На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про створення простих фігур: прямокутники, еліпси, багатокутники, зірки, лінії, дуги, спіралі, сітки.

Виділення об'єктів. Інструменти виділення. Трансформація об'єктів.
Перетікання об'єктів. Перетікання на траєкторії. Параметри перетікання.
Малювання ліній. Типи кистей. Робота з китицями. Бібліотека кистей. Інструмент Безьє. Структура кривої і контуру фігури. Виділення, редагування переміщення вузлів. Редагування кривої і контуру фігури. Контроль параметрів об'єктів, зменшення кількості вузлів.

На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про переміщення об'єктів. Розміщення об'єктів. Створення копій і дублікатів об'єктів. Групування і розгрупування об'єктів.
Створення нового шару. Робота з палітрою "Layers».
Створення масок. Додавання об'єктів до групи маскування.
Текст і його параметри. Шрифт і його атрибути. Інструменти і палітри для роботи з текстом.
На цьому воркшопі ви дізнаєтесь про підготовку до корекції.
Також ви дізнаєтесь про створення текстового шару, застосування стилів і їх корекція.
Практика створення мокапів.

Ментор курсу
Запускає свій Startup у сфері Low-Code розробки.

World-Wide клієнти з таких країн: Сполучені Штати, Велика Британія, Канада та країни Європи.
Middle Product Designer

Влад Копач
Питання та відповіді